GanDNA

GanDNA to specjalny system znakowania pojazdów, maszyn oraz mienia za pomocą dwóch technologii:

 

Pierwsza: wykorzystuje specjalne, nowoczesne sensory nanoszone na wiele elementów pojazdu. W każdym z nich zapisane są informacje takie jak: właściciel pojazdu, marka i model oraz numer VIN.

 
Druga: to indywidualne identyfikatory nanoszone na wiele elementów obiektu. Do ich nanoszenia wykorzystywana jest specjalna mieszanka lakieru UV i bezbarwnego utwardzacza. Dzięki temu są one niezwykle trwałe, odporne na warunki atmosferyczne i widoczne dopiero po użyciu światła UV.

 

Produkt do znakowania GanDNA otrzymał klasę profesjonalną w ocenie skuteczności zabezpieczenia - orzeczenie LEP/0001/2018/3 wydane przez Politechnikę Świętokrzyską. Politechnika Świętokrzyska jest jedyną - oprócz PIMOTu - instytucją w Polsce, uprawnioną do wydawania wykazów urządzeń i technologii zabezpieczających przed kradzieżą.

 

Technologią GanDNA można zabezpieczać wszelkiego rodzaju:

  • samochody osobowe,
  • samochody ciężarowe,
  • maszyny: budowlane, rolnicze, przemysłowe,
  • ciągniki rolnicze,
  • motocykle,
  • inne pojazdy.

 

Każdy pojazd jest oznakowany specjalną naklejką, informującą o zastosowaniu systemu GanDNA. Wystarczy jedna cząsteczka - sensor, by policja mogła zidentyfikować właściciela przedmiotu bądź jego części.

 

Korzyści z GanDNA

Prewencja przed kradzieżą - przedmiot znakowany jest specjalnymi sensorami i lakierem UV oraz naklejką informującą o zastosowaniu systemu GanDNA. Usunięcie znakowania jest praktycznie niemożliwe i może uszkodzić oznakowany element.

 
Aplikacja na telefon - umożliwia  łatwą i szybką identyfikacje obiektu poprzez odczytywanie danych z sensorów. Aplikacja jest dostępna na telefony z systemem Android i iOS.

 
Podniesienie wartości przedmiotu - przypisanie każdemu znakowanemu przedmiotowi identyfikowanemu po nr seryjnym/nr VIN specjalnego i niepowtarzalnego numeru zabezpieczającego.

 

Usługę GanDNA proponujemy we współpracy z firmą Gannet Guard Systems - liderem w odzyskiwaniu pojazdów po kradzieży za pomocą systemów radiowych oraz w nowoczesnym monitorowaniu pojazdów.

 

 

Firma Przyjazna Klientowi Marka Godna Zaufania 2017 PROSPERITA 2017 dla Najlepszej Firmy Leasingowej

PROSPERITA 2017
dla Najlepszej
Firmy Leasingowej

Certyfikat Odpowiedzialni w Biznesie 2015, 2016

Certyfikat
Odpowiedzialni
w Biznesie
2015, 2016

Najlepszy Partner w Biznesie Home & Market 2015, 2016

Najlepszy Partner
w Biznesie
Home & Market
2015, 2016

Order Finansowy Home & Market 2015

Order Finansowy
Home & Market
2015, 2016

Orzeł Polskiej Przedsiębiorczości 2015

Orzeł Polskiej
Przedsiębiorczości
2015