Idea Leasing na Międzynarodowych Targach Transportu i Logistyki MT TSL w Nadarzynie

 

22 marca 2017 r.

 

Od 22 do 24 marca br. Idea Leasing będzie obecna na międzynarodowych targach adresowanych do przedstawicieli branży transportowej – przewoźników, dostawców pojazdów, organizacji branżowych i drobnych przedsiębiorców, czyli wszystkich, których łączy sektor TSL.

 

Targi MT TSL to znakomita okazja, by bliżej poznać przedstawicieli branży transportowej, nawiązać nowe relacje biznesowe i kontrakty. Podczas targów planowane są m.in. premiery pojazdów ciężarowych, użytkowych oraz autobusów i autokarów, mistrzostwa kierowców zawodowych, giełda ofert pracy dla kierowców i przewoźników, ćwiczenia na symulatorach jazdy, giełda używanych autobusów i autokarów oraz konferencje branżowe.

 

Jesteśmy liderem w finansowaniu transportu ciężkiego z 11-proc. udziałem w rynku. Od lat nasze rozwiązania finansowe dostosowujemy do zmieniającego się rynku i bieżących potrzeb przewoźników – podkreśla Małgorzata Terlecka-Urbanik, dyrektor Departamentu Transportu i Maszyn Budowlanych w Idea Leasing. – Jesteśmy blisko naszych klientów. Dlatego też Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki MT TSL w Nadarzynie to dla nas znakomita okazja do dalszego wzmacniania relacji – dodaje.

 

Idea Leasing oferuje dedykowane sektorowi TSL produkty finansowe, jak leasing, pożyczkę i najem dla branży transportowej oraz znaczne uproszczenia proceduralne. Przedsiębiorcy mogą otrzymać finansowanie do 500 tys. zł tylko na podstawie licencji transportowej lub pozytywnej oceny BIK, bez konieczności przedstawiania dokumentów finansowych firmy. Po przedstawieniu podstawowych dokumentów finansowych, firma może uzyskać finansowanie do 1 mln zł, a przy pełnej analizie kredytowej - bez limitu. Idea Leasing, również dla sektora TSL, wprowadziła do oferty „Happy Miles”, czyli leasing na kilometry, w którym wysokość miesięcznej raty leasingowej jest kształtowana na podstawie realnego przebiegu pojazdu.

 

O innowacyjnych rozwiązaniach finansowych dla branży transportowej będzie można porozmawiać z przedstawicielami Idea Leasing podczas Międzynarodowych Targów Transportu i Logistyki MT TSL w Nadarzynie na stoisku nr E293. Na wszystkich odwiedzających stoisko Idea Leasing czeka niespodzianka – konkurs, w którym można wygrać atrakcyjne nagrody.

Firma Przyjazna Klientowi Marka Godna Zaufania 2017 PROSPERITA 2017 dla Najlepszej Firmy Leasingowej

PROSPERITA 2017
dla Najlepszej
Firmy Leasingowej

Certyfikat Odpowiedzialni w Biznesie 2015, 2016

Certyfikat
Odpowiedzialni
w Biznesie
2015, 2016

Najlepszy Partner w Biznesie Home & Market 2015, 2016

Najlepszy Partner
w Biznesie
Home & Market
2015, 2016

Order Finansowy Home & Market 2015

Order Finansowy
Home & Market
2015, 2016

Orzeł Polskiej Przedsiębiorczości 2015

Orzeł Polskiej
Przedsiębiorczości
2015