Idea Leasing operatorem finansowym PASEK Finance - ładowarki Schäffer z ratą już od 0%

 

4 października 2017 r.

 

PASEK Finance to nowy program finansowy, dzięki któremu rolnicy mogą skorzystać z konkurencyjnych warunków leasingu bądź pożyczki na ładowarki marki Schäffer. Operatorem programu, który powstał we współpracy z firmą Schäffer Ładowarki Pasek, jest Idea Leasing.

  

W programie PASEK Finance rolnicy mogą wybrać pożyczkę lub leasing operacyjny. Dogodne okresy finansowania i system spłat rat dopasowany do specyfiki branży rolniczej to podstawowe wyróżniki nowej oferty. Koszt finansowania – w zależności od wybranej opcji – wynosi od 0% do 3%. Finansowanie ładowarki można przykładowo rozłożyć na 24 miesiące, spłacane w pożyczce w czterech półrocznych ratach lub w 36-miesięcznym leasingu operacyjnym, z niskim miesięcznym obciążeniem. Oferta dotyczy finansowania fabrycznego na ładowarki przegubowe, przegubowo-teleskopowe oraz komunalno-budowlane, przy wpłacie własnej już od 20%.

 

Firma Schäffer to niemiecki producent, który od ponad 60 lat zaopatruje branżę rolniczą i budowlaną w specjalistyczny sprzęt. Schäffer Ładowarki Pasek to polskie przedsiębiorstwo, które jest wyłącznym importerem ponad 40 modeli ładowarek marki Schäffer w Polsce. – Rolnicy, oprócz sprzętu najwyższej jakości, oczekują również elastycznych, nowoczesnych rozwiązań finansowych – mówi Tomasz Pasek, prezes zarządu Schäffer Ładowarki Pasek. – Słuchamy potrzeb naszych klientów, dlatego na swojego partnera finansowego wybraliśmy Idea Leasing – firmę, która posiada wieloletnie doświadczenie i stabilną pozycję, gwarantuje szeroką ofertę produktową, a przede wszystkim zna i rozumie specyfikę sektora agro – dodaje Tomasz Pasek.

 

Idea Leasing należy do grona liderów polskiego rynku leasingu. Spółka specjalizuje się w finansowaniu środków transportu ciężkiego oraz maszyn i urządzeń. – PASEK Finance to kolejny program finansowy, który kierujemy do segmentu agro – mówi Grzegorz Michalewicz, dyrektor ds. współpracy z dostawcami rolniczymi w Idea Leasing. – Zapewniając rolnikom atrakcyjne finansowanie, które przygotowaliśmy wraz z Schäffer Ładowarki Pasek, umacniamy pozycję Idea Leasing jako instytucji, która efektywnie wspiera rozwój polskiego rolnictwa – dodaje Grzegorz Michalewicz.

 

Program PASEK Finance dostępny jest w całej Polsce: u importera Schäffer Ładowarki Pasek, w jego autoryzowanej sieci dealerskiej oraz u doradców Idea Leasing

Firma Przyjazna Klientowi Marka Godna Zaufania 2017 PROSPERITA 2017 dla Najlepszej Firmy Leasingowej

PROSPERITA 2017
dla Najlepszej
Firmy Leasingowej

Certyfikat Odpowiedzialni w Biznesie 2015, 2016

Certyfikat
Odpowiedzialni
w Biznesie
2015, 2016

Najlepszy Partner w Biznesie Home & Market 2015, 2016

Najlepszy Partner
w Biznesie
Home & Market
2015, 2016

Order Finansowy Home & Market 2015

Order Finansowy
Home & Market
2015, 2016

Orzeł Polskiej Przedsiębiorczości 2015

Orzeł Polskiej
Przedsiębiorczości
2015