Jaskot Finance – nowe finansowanie fabryczne dla branży rolniczej, leśnej i komunalnej

 

19 lipca 2017 r.

 

Współpraca firmy Jaskot z Siekierczyna i Idea Leasing zaowocowała nowym programem finansowania fabrycznego. Leasing i pożyczka w ramach Jaskot Finance to elastyczne możliwości inwestycyjne dla polskich rolników.

 

Doceniając potencjał i optymizm inwestycyjny w sektorze agro, po raz kolejny skutecznie odpowiedzieliśmy na bieżące potrzeby polskich rolników – podkreśla Wojciech Ptak, dyrektor ds. Współpracy z Dostawcami Rolniczymi Idea Leasing. – Wraz z naszym doświadczonym partnerem, firmą Jaskot, stworzyliśmy konkurencyjną ofertę finansowania fabrycznego Jaskot Finance. W ten sposób wspólnie będziemy wspierali rozwój polskich gospodarstw rolnych – dodaje.

 

Firma Jaskot to polskie przedsiębiorstwo, które od niemal 30 lat zaopatruje branżę rolniczą i leśną oraz firmy komunalne w południowo-zachodnim rejonie Polski. Rolnikom oferuje ciągniki i maszyny rolnicze czołowych producentów krajowych i zagranicznych, m.in.: Zetor, Deutz-Fahr, Merlo, Maschio Gaspardo, Pronar, Sipma, Samasz. Firma proponuje również bogaty asortyment części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych oraz zapewnia profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów – mówi Grzegorz Jaskot, współwłaściciel firmy Jaskot. – Wiemy, że oprócz najwyższej klasy maszyn i niezawodnych urządzeń, oczekują oni fachowego doradztwa w zakresie finansowania środków trwałych. Dlatego tak ważny był dla nas wybór Idea Leasingwiodącej firmy leasingowej, która od lat zapewnia bezpieczne finansowanie inwestycji – dodaje.

 

Idea Leasing jest częścią polskiej Grupy Kapitałowej Idea Bank oraz liderem elastycznych rozwiązań w zakresie finansowania rolnictwa. Spółka oferuje leasing maszyn i urządzeń rolniczych oraz pożyczkę dla rolników. Finansuje projekty inwestycyjne z wykorzystaniem środków unijnych. Zapewnia elastyczność oferty uwzględniającą sezonowość rynku rolnego.

 

Dzięki podpisanej pomiędzy Jaskot a Idea Leasing umowie, polscy rolnicy będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty finansowania fabrycznego na maszyny i urządzenia. Leasing i pożyczka w ramach programu Jaskot Finance to uproszczone procedury i atrakcyjne warunki, jak np. udział własny od 0%, brak prowizji i opłaty manipulacyjnej za udzielone finansowanie, finansowanie od 15 tys. zł bez górnej granicy, akceptacja dofinansowań z ARiMR, harmonogramy standardowe i specjalne czy możliwość rozłożenia rat (równe, degresywne lub sezonowe). Jaskot Finance umożliwia ponadto uzyskanie finansowania na okres od 12 do 120 miesięcy.

 

Program Jaskot Finance dostępny jest we wszystkich oddziałach oraz u doradców Jaskot i Idea Leasing.

Firma Przyjazna Klientowi Marka Godna Zaufania 2017 PROSPERITA 2017 dla Najlepszej Firmy Leasingowej

PROSPERITA 2017
dla Najlepszej
Firmy Leasingowej

Certyfikat Odpowiedzialni w Biznesie 2015, 2016

Certyfikat
Odpowiedzialni
w Biznesie
2015, 2016

Najlepszy Partner w Biznesie Home & Market 2015, 2016

Najlepszy Partner
w Biznesie
Home & Market
2015, 2016

Order Finansowy Home & Market 2015

Order Finansowy
Home & Market
2015, 2016

Orzeł Polskiej Przedsiębiorczości 2015

Orzeł Polskiej
Przedsiębiorczości
2015