Leasing na kilometry Idea Leasing z „Orderem Finansowym” 2016

 

20 marca 2017 r.

 

Leasing na kilometry „Happy Miles” to pierwszy w Polsce leasing, w którym miesięczna rata uzależniona jest od liczby kilometrów faktycznie pokonywanych przez pojazd. Dla przedsiębiorcy oznacza to oszczędności, m.in. na paliwie i amortyzacji oraz lepszą kontrolę płynności finansowej. Zalety produktu doceniła redakcja miesięcznika ekonomicznego „Home&Market”, która wyróżniła Idea Leasing „Orderem Finansowym” 2016 w kategorii leasing.

 

Usługa „Happy Miles” jest unikalnym na polskim rynku rozwiązaniem, w którym wysokość miesięcznej raty leasingowej jest kształtowana na podstawie realnego przebiegu pojazdu. Elementem programu jest bogaty pakiet rozwiązań technologicznych, które umożliwiają uzyskanie kompleksowego obrazu firmowej floty. Dodatkowe korzyści zapewnia przyjazna, intuicyjna aplikacja połączona z urządzeniem GPS w aucie, która pomaga na bieżąco zarządzać flotą pojazdów, m.in.: zużyciem paliwa, trasami przejazdu, ubezpieczeniami, przeglądami technicznymi. Dzięki niej można monitorować także czas pracy kierowcy i jego styl jazdy, weryfikując czy stosuje się do zasad eco-drivingu, przekładających się na realne oszczędności w zużyciu paliwa.

 

Zaproponowany w „Happy Miles” model kalkulacji znakomicie sprawdza się w przedsiębiorstwach, w których przychody są skorelowane z liczbą kilometrów przejechanych przez firmowe samochody. Im mniejszy dystans pokonują pojazdy, tym mniej firmy płacą za leasing. Dlatego leasing na kilometry jest dobrym rozwiązaniem dla branż sezonowych – transportowych, budowlanych, ale i przedstawicieli handlowych.

 

„Happy Miles” to nasza odpowiedź na potrzeby polskich przedsiębiorców, którzy zainteresowani są nowymi sposobami optymalizacji kosztów w swoich firmach i poszukują możliwości rozliczeń za realne używanie np. pojazdu – podkreśla Grzegorz Dziok, wiceprezes Zarządu Idea Leasing SA. – Cieszę się, że proponowane przez nas rozwiązania zyskują zainteresowanie i są doceniane nie tylko przez naszych klientów – dodaje.

 

Leasing na kilometry „Happy Miles” dedykowany jest nowym i używanym samochodom osobowym, dostawczym, ciężarowym, ciągnikom siodłowym, autobusom i motocyklom.

 

Tegoroczny „Order Finansowy” to jednocześnie trzecie tego typu wyróżnienie przyznane Idea Leasing przez prestiżowy miesięcznik ekonomiczny „Home&Market”.

Firma Przyjazna Klientowi Marka Godna Zaufania 2017 PROSPERITA 2017 dla Najlepszej Firmy Leasingowej

PROSPERITA 2017
dla Najlepszej
Firmy Leasingowej

Certyfikat Odpowiedzialni w Biznesie 2015, 2016

Certyfikat
Odpowiedzialni
w Biznesie
2015, 2016

Najlepszy Partner w Biznesie Home & Market 2015, 2016

Najlepszy Partner
w Biznesie
Home & Market
2015, 2016

Order Finansowy Home & Market 2015

Order Finansowy
Home & Market
2015, 2016

Orzeł Polskiej Przedsiębiorczości 2015

Orzeł Polskiej
Przedsiębiorczości
2015