Idea Leasing i Getin Leasing połączyły siły
2 lutego 2018 r.
1 lutego 2018 r. spółki leasingowe Idea Leasing S.A. i Getin Leasing S.A. przekształciły się w Idea Getin Leasing S.A. W wyniku fuzji powstała jedna z największych firm leasingowych w Polsce i Europie Środkowej, spółka rozwijająca się znacznie szybciej niż rynek, lider finansowania środków transportu dla firm.
Więcej >>>
 
Idea Leasing po raz kolejny wyróżniona prestiżowym godłem „Firma Przyjazna Klientowi”
17 listopada 2017 r.
Idea Leasing ponownie znalazła się w gronie firm, które przykładają szczególną wagę do najwyższych standardów obsługi swoich klientów. W niezależnym badaniu certyfikującym do tytułu „Firma Przyjazna Klientowi” spółka potwierdziła jakość obsługi i koncentrację na potrzebach polskich przedsiębiorców.
Więcej >>>
 
Grupa Idea Getin Leasing nie zwalnia tempa i rośnie szybciej niż rynek
7 listopada 2017 r.
Po trzech kwartałach 2017 roku Grupa Idea Getin Leasing sfinansowała inwestycje polskich przedsiębiorców o wartości 5,63 mld zł, co oznacza aż 33,7-proc. wzrost w stosunku do 2016 r. Najwyższą dynamikę wzrostu Grupa odnotowała w sektorze maszyn rolniczych, środków transportu ciężkiego i maszyn budowlanych oraz pojazdów osobowych.
Więcej >>>
 
Idea Leasing operatorem finansowym PASEK Finance
4 października 2017 r.
PASEK Finance to nowy program finansowy, dzięki któremu rolnicy mogą skorzystać z konkurencyjnych warunków leasingu bądź pożyczki na ładowarki marki Schäffer. Operatorem programu, który powstał we współpracy z firmą Schäffer Ładowarki Pasek, jest Idea Leasing.
Więcej >>>
 
Jaskot Finance – nowe finansowanie fabryczne dla branży rolniczej, leśnej i komunalnej
19 lipca 2017 r.
Współpraca firmy Jaskot z Siekierczyna i Idea Leasing zaowocowała nowym programem finansowania fabrycznego. Leasing i pożyczka w ramach Jaskot Finance to elastyczne możliwości inwestycyjne dla polskich rolników.
Więcej >>>
 
Klienci Idea Leasing z assistance na smartfonie
11 lipca 2017 r.
Przedsiębiorcy, którzy korzystają z finansowania pojazdów w Idea Leasing mogą teraz używać wygodnej aplikacji mobilnej GEO Care. W razie awarii auta lub kolizji szybciej uzyskają pomoc, a na ekranie smartfonu będą mogli monitorować czas dojazdu pomocy drogowej.
Więcej >>>
 
Idea Leasing „Marką Godną Zaufania” 2017
21 czerwca 2017 r.
Idea Leasing została liderem kategorii usługi leasingowe w niezależnym badaniu „Marka Godna Zaufania”, przeprowadzonym przez instytut Kantar Millward Brown na zlecenie miesięcznika „My Company Polska”. Ankietowani przedsiębiorcy wskazali w badaniu, której marce biznesowej najbardziej ufają.
Więcej >>>
 
Najem Idea Leasing dla branży TSL wśród Najlepszych Produktów dla MSP 2017
31 maja 2017 r.
26 maja br. „Gazeta Finansowa” wyróżniła Idea Leasing za rozwiązanie finansowe dedykowane branży TSL, doceniając innowacyjność produktu i uproszczone procedury dla przedsiębiorców transportowych.
Więcej >>>
 
Idea Leasing nagrodzona PROSPERITĄ 2017 dla Najlepszej Firmy Leasingowej
26 kwietnia 2017 r.
Miesięcznik ekonomiczny „Home&Market” przyznał Idea Leasing nagrodę dla Najlepszej Firmy Leasingowej, doceniając bardzo dobre wyniki uzyskane przez spółkę w 2016 r., jej rozpoznawalność oraz innowacyjność produktową.
Więcej >>>
 
Grupa Idea Getin Leasing rośnie trzy razy szybciej niż rynek
20 kwietnia 2017 r.
Trzy pierwsze miesiące roku potwierdziły dynamiczny trend wzrostowy grupy leasingowej Idea Getin Leasing. Po rekordowych wynikach w 2016 r., Grupa zamknęła pierwszy kwartał br. na pozycji lidera branży. Z portfelem nowych umów o wartości 1,78 mld zł, Grupa zwiększyła udział w rynku (r/r) z 10,13 proc. do 11,95 proc.
Więcej >>>
 
Idea Leasing i Grupa Wanicki – nowe, promocyjne finansowanie fabryczne dla branży TSL
6 kwietnia 2017 r.
3 kwietnia br. lider w finansowaniu transportu ciężkiego Idea Leasing wprowadziła finansowanie fabryczne Wanicki Finance. Zacieśnienie współpracy z Grupą Wanicki oznacza nowe, elastyczne warunki finansowania środków transportu ciężkiego w Polsce.
Więcej >>>
 
Idea Leasing na Międzynarodowych Targach Transportu i Logistyki MT TSL w Nadarzynie
22 marca 2017 r.
Od 22 do 24 marca br. Idea Leasing będzie obecna na międzynarodowych targach adresowanych do przedstawicieli branży transportowej – przewoźników, dostawców pojazdów, organizacji branżowych i drobnych przedsiębiorców, czyli wszystkich, których łączy sektor TSL.
Więcej >>>
 
Leasing na kilometry Idea Leasing z „Orderem Finansowym” 2016
20 marca 2017 r.
Leasing na kilometry „Happy Miles” to pierwszy w Polsce leasing, w którym miesięczna rata uzależniona jest od liczby kilometrów faktycznie pokonywanych przez pojazd. Dla przedsiębiorcy oznacza to oszczędności, m.in. na paliwie i amortyzacji oraz lepszą kontrolę płynności finansowej. Zalety produktu doceniła redakcja miesięcznika ekonomicznego „Home&Market”, która wyróżniła Idea Leasing „Orderem Finansowym” 2016 w kategorii leasing.
Więcej >>>
 
Idea Leasing z pionierskimi sposobami finansowania aut nowych i używanych
14 marca 2017 r.
Przedsiębiorcy coraz częściej wolą używać niż posiadać – biura, oprogramowanie czy samochody dla swojej floty. Idea Leasing jako pierwsza firma na polskim rynku zaoferowała pionierskie rozwiązania finansowe: leasing karencyjny dla aut nowych i używanych oraz Happy Miles – w którym wysokość raty leasingowej uzależniona jest od liczby przejechanych kilometrów.
Więcej >>>
 
Grupa Idea Getin Leasing liderem rynku w Polsce
2 lutego 2017 r.
Związek Polskiego Leasingu podsumował rok 2016 – firmy leasingowe w Polsce sfinansowały środki trwałe o rekordowej wartości 58,1 mld zł, co oznacza 16,6% wzrost w porównaniu do 2015 r. Grupa Idea Getin Leasing, zgodnie z oczekiwaniami, zakończyła 2016 rok na pozycji lidera z portfelem nowych umów o wartości ponad 5,9 mld zł, co stanowi 10,2% polskiego rynku leasingu.
Więcej >>>
 
Idea Leasing firmą przyjazną klientowi
18 listopada 2016 r.
Podczas uroczystej gali 17 listopada 2016 r. Idea Leasing jako jedna z 30 instytucji otrzymała certyfikat „Firmy Przyjaznej Klientowi”, potwierdzający przynależność do grona firm o najwyższym standardzie obsługi. Godło przyznano na podstawie wyników niezależnych badań satysfakcji przeprowadzonych przez Fundację Obserwatorium Zarządzania. Warunkiem jego otrzymania było przejście szczegółowego procesu badawczego i spełnienie określonych w nim standardów.
Więcej >>>
 
Umowy z dofinansowaniem z EBI
3 listopada 2016 r.
W wyniku współpracy Idea Leasing z Europejskim Bankiem Inwestycyjnym (EBI) przygotowana została specjalna oferta dla Klientów, w ramach której przedsiębiorcy mają możliwość uzyskania finansowania inwestycji na korzystniejszych warunkach w porównaniu do ofert proponowanych bez wsparcia ze strony EBI.
Więcej >>>
 
Odpowiedzialni w Biznesie - kolejne wyróżnienie dla Idea Leasing
20 października 2016 r.
Idea Leasing otrzymała od Rejestru Dłużników ERIF BIG S.A. wyróżnienie „Odpowiedzialni w Biznesie” za budowanie bezpieczeństwa transakcji w obrocie gospodarczym i wkład w rozwój systemu wymiany informacji gospodarczej.
Więcej >>>
 
Najlepszy Partner w Biznesie
20 października 2016 r.
Idea Leasing po raz kolejny z rzędu została uhonorowana tytułem „Najlepszy Partner w Biznesie” w kategorii Leasing, przyznawanym przez miesięcznik „Home&Market”.
Więcej >>>
 
Konsolidacja spółek
3 października 2016 r.
W związku z zakończeniem procesu konsolidacji spółek w grupie Idea Leasing informujemy, że z początkiem października br. nastąpiło połączenie spółki IL1 Leasing Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dawniej: Idea Leasing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.), IL2 Leasing Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dawniej: Idea Leasing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.) oraz Idea Leasing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jako Spółki Przejmowane ze spółką Idea Leasing S.A. jako Spółką Przejmującą.
Więcej >>>
 
 
 

 

Firma Przyjazna Klientowi Marka Godna Zaufania 2017 PROSPERITA 2017 dla Najlepszej Firmy Leasingowej

PROSPERITA 2017
dla Najlepszej
Firmy Leasingowej

Certyfikat Odpowiedzialni w Biznesie 2015, 2016

Certyfikat
Odpowiedzialni
w Biznesie
2015, 2016

Najlepszy Partner w Biznesie Home & Market 2015, 2016

Najlepszy Partner
w Biznesie
Home & Market
2015, 2016

Order Finansowy Home & Market 2015

Order Finansowy
Home & Market
2015, 2016

Orzeł Polskiej Przedsiębiorczości 2015

Orzeł Polskiej
Przedsiębiorczości
2015