kariera

Dołącz do najlepszych!

KARIERA W IDEA LEASING TWOJĄ SZANSĄ NA ROZWÓJ ZAWODOWY

Jesteśmy częścią polskiej Grupy Kapitałowej Idea Bank i liderem najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie finansowania firm. Wspieramy rozwój polskich przedsiębiorców – mikro, małych i średnich firm, oferując bezpieczny i konkurencyjny pakiet usług finansowych.
 
Potwierdzeniem najwyższego poziomu usług i obsługi Idea Leasing są referencje zadowolonych Klientów, wieloletnia współpraca z wiodącymi producentami i dostawcami wielu branż oraz zdobyte przez naszą firmę nagrody i wyróżnienia. Zostaliśmy uhonorowani wieloma tytułami, m.in.: "Marka Godna Zaufania", „Firma Przyjazna Klientowi”, „Najlepszy Partner w Biznesie” czy „Orzeł Polskiej Przedsiębiorczości”. To dla nas powód do dumy i nieustannego rozwoju.
 
Wierzymy jednak, że największym kapitałem firmy są jej Pracownicy, dlatego dokładamy wszelkich starań, by tworzyć atmosferę partnerstwa i możliwości ciągłego poszerzania kompetencji. Dbamy o komunikację wewnętrzną - zarówno treść Intranetu, jak i gazetki pracowniczej, jest tworzona „przez Pracowników dla Pracowników”.
 

Kogo szukamy?

Stawiamy na ludzi przedsiębiorczych, których cechuje samodzielność, rzetelność i profesjonalizm w działaniu. Zależy nam, by nasi Kandydaci posiadali umiejętność pracy zespołowej, by tworzyli pozytywne relacje zarówno z innymi Pracownikami, jak i naszymi Klientami i Kontrahentami. Jeśli znajdujesz w sobie takie cechy, dołącz do naszego zespołu!

 

Dołącz do nas!

Sprawdź aktualne oferty pracy: profil Idea Leasing w serwisie Pracuj.pl lub prześlij swoje dokumenty aplikacyjne na adres: rekrutacja@idealeasing.pl


 

Obszary rekrutacji

W zależności od potrzeb organizacji poszukujemy Kandydatów w szeroko rozumianych obszarach:

 • sprzedaży
 • administracji
 • oceny ryzyka kredytowego
 • marketingu i PR
 • rachunkowości
 • prawa
 • windykacji
 • zasobów ludzkich
 • audytu wewnętrznego
 • controllingu
 • obsługi klienta
 • obsługi ubezpieczeń
 • IT
 

Proces rekrutacji

1. Selekcja aplikacji. 2. Rozmowa telefoniczna z pracownikiem Departamentu Personalnego (w zależności od lokalizacji i rodzaju stanowiska). 3. Rozmowa kwalifikacyjna z pracownikiem Departamentu Personalnego z udziałem przyszłego przełożonego.
4. Test wiedzy, testy kompetencyjne, Assessment Center (w zależności od specyfiki stanowiska). 5. Propozycja pracy bądź informacja zwrotna.
 

Zapewniamy naszym pracownikom

- stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie leasingowej,
- wysokie standardy kultury organizacyjnej oraz przyjazną i życzliwą atmosferę pracy,
- klimat wspierający stały rozwój zawodowy, poszerzanie umiejętności i wiedzy nie tylko w obszarze stricte zawodowym,
- dostęp do prywatnej opieki medycznej,
- możliwość skorzystania z karty rekreacyjnej oraz wzięcia udziału w ogólnopolskich przedsięwzięciach sportowych,
integrację ogólnofirmową oraz działową. 

 

„Zgodnie z art. 24 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (DzU z 2014 r., poz. 1182) informujemy, że administratorem danych jest Idea Leasing S.A. z siedzibą przy ul. Strzegomskiej 42b, 53-611 Wrocław. Przedmiotowe dane przetwarzane są w celu niezbędnym do realizowanego procesu rekrutacyjnego oraz podjęcia działań przed zawarciem umowy i nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Obowiązek ich podania wynika z przepisów Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeks pracy (DzU z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm.) oraz wydanych na jej podstawie aktów wykonawczych. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania.”

 

 

Firma Przyjazna Klientowi Marka Godna Zaufania 2017 PROSPERITA 2017 dla Najlepszej Firmy Leasingowej

PROSPERITA 2017
dla Najlepszej
Firmy Leasingowej

Certyfikat Odpowiedzialni w Biznesie 2015, 2016

Certyfikat
Odpowiedzialni
w Biznesie
2015, 2016

Najlepszy Partner w Biznesie Home & Market 2015, 2016

Najlepszy Partner
w Biznesie
Home & Market
2015, 2016

Order Finansowy Home & Market 2015

Order Finansowy
Home & Market
2015, 2016

Orzeł Polskiej Przedsiębiorczości 2015

Orzeł Polskiej
Przedsiębiorczości
2015