Cieszymy się opinią wiarygodnego i pewnego partnera biznesowego, o czym świadczą nagrody i wyróżnienia od wielu lat przyznawane naszej firmie. Każde wyróżnienie jest dla nas mobilizacją do dalszej, intensywnej pracy. Nieustająco podnosimy jakość usług oraz standardy obsługi naszych Klientów.

 

2017

 

Order Finansowy 2017

 

W ofercie Idea Getin Leasing wraz z autem klient zyskuje kartę Travel Card, dzięki której może nieodpłatnie korzystać z noclegów w hotelach w całej Europie. To pierwsze i jedyne takie rozwiązanie na polskim rynku, które łączy konkurencyjne finansowanie pojazdu do 3,5 t z zachętą do… podróżowania.  Innowacyjność programu „Weź auto w podróż” wraz z Travel Card doceniła redakcja miesięcznika ekonomicznego „Home&Market”, przyznając Idea Getin Leasing kolejny, już czwarty w historii, Order Finansowy. Karta w programie „Weź auto w podróż” Idea Getin Leasing oferowana jest nieodpłatnie do każdej umowy leasingu i pożyczki na pojazd do 3,5 tony (samochód osobowy, dostawczy, motocykl). Travel Card jest aktywna przez 12 miesięcy i pozwala na nieodpłatne korzystanie z noclegów dla dwóch osób w ponad 1200 hotelach, zlokalizowanych w 17 krajach Europy, w tym w Polsce. Jedyny koszt jaki ponosi klient to opłata za śniadania i kolacje (dla dwóch osób) serwowane w wybranych obiektach. Pobyt w wybranym hotelu można zarezerwować telefonicznie lub online przez dedykowany dla klientów Idea Getin Leasing system rezerwacyjny. .

 

Pracodawca - organizator pracy

 

W 2017 roku otrzymaliśmy wyróżnienie w konkursie „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”, który od wielu lat organizuje Państwowa Inspekcja Pracy przy współudziale partnerów społecznych. Promowanie najlepszych praktyk w zakresie bezpieczeństwa i ochrony pracy, a także zachęcanie przedsiębiorców do tworzenia bezpiecznych i ergonomicznych miejsc pracy – to główne cele tego konkursu.

 

Innowacyjna Firma 2017

 

1 grudnia 2017 r. "Gazeta Finansowa" przyznała wyróżnienia dla Innowacyjnych Firm 2017 - wśród najbardziej innowacyjnych usług wymieniona została procedura błyskawiczna Idea Leasing na finansowanie środków transportu ciężkiego. Oferta dotyczy nowych i używanych samochodów ciężarowych o DMC >=3,5t, ciągników siodłowych, naczep oraz przyczep. Z procedury mogą korzystać klienci, którzy prowadzą działalność gospodarczą, jak i właściciele spółek prawa handlowego. Klient może otrzymać finansowanie w wysokości do 500 tys. PLN na podstawie tylko licencji transportowej, a w przypadku jej braku na podstawie udokumentowanego doświadczenia zawodowego jako kierowca (np. pracował jako kierowca dla dużej spedycji, a teraz jest start-up’em). Procedura błyskawiczna dostępna jest również w ramach automatu decyzyjnego Idea Leasing, w którym procesowany jest każdy wniosek o finansowanie, a klient maksymalnie w ciągu 7 minut otrzymuje decyzję o przyznaniu finansowania.

 

„Firma Przyjazna Klientowi” po raz drugi!

 

Idea Leasing ponownie znalazła się w gronie firm, które przykładają szczególną wagę do najwyższych standardów obsługi swoich klientów. W niezależnym badaniu certyfikującym do tytułu „Firma Przyjazna Klientowi” Spółka potwierdziła jakość obsługi i koncentrację na potrzebach polskich przedsiębiorców. Podstawą procesu certyfikacyjnego były wyniki niezależnych badań satysfakcji, doświadczeń i prawdopodobieństwa rekomendacji, które przeprowadził organizator programu – Fundacja Obserwatorium Zarządzania. Badanie zrealizowane zostało w październiku 2017 r. ,wzięło w nim udział 300 respondentów. Klienci wysoko ocenili Idea Leasing pod względem wszystkich badanych kategorii: ocena współpracy, ocena kontaktu, ogólne zadowolenie, skłonność do rekomendacji.

 

 

Idea Getin Leasing liderem BOOK OF LISTS 2017/2018 w kategorii firma leasingowa

Grupa Idea Getin Leasing zajęła pierwsze miejsce w kategorii firma leasingowa w 22. wydaniu rocznika BOOK OF LISTS 2017/2018. BOOK OF LIST to największe opracowanie o charakterze rankingowym, wydawane w Polsce przez Warsaw Business Journal już od ponad 20 lat. Publikacja wyróżnia największe i najprężniej działające firmy w Polsce. Nagrody przyznawane są na podstawie szczegółowych informacji finansowych i statystycznych uszeregowanych według charakterystycznych kryteriów dostosowanych do specyfiki danej branży. Ranking w kategorii firma leasingowa uwzględnia wartość umów zawartych w 2016 roku.

 

Marka Godna Zaufania

 

Idea Leasing została liderem kategorii usługi leasingowe w niezależnym badaniu „Marka Godna Zaufania”, przeprowadzonym przez instytut Kantar Millward Brown na zlecenie miesięcznika „My Company Polska”. Ankietowani przedsiębiorcy wskazali w badaniu, której marce biznesowej najbardziej ufają. Celem przeprowadzonego badania było poznanie opinii oraz określenie poziomu zaufania polskich przedsiębiorców do marek biznesowych. Tytuł „Marka Godna Zaufania” przyznany został w 23 kategoriach (m.in. usługi leasingowe), na podstawie wyników ankiet wypełnionych przez przedstawicieli 960 firm.

 

Marek Bauer, prezes Zarządu Idea Leasing o nagrodzie:  Zdobycie tytułu „Marka Godna Zaufania” 2017 jest celującą oceną naszej dotychczasowej działalności – zasad fair-play, którymi kierujemy się w biznesie, innowacyjności produktowej, indywidualnego podejścia do klientów oraz najwyższych standardów obsługi. Idea Leasing tworzy zespół doświadczonych, zaangażowanych specjalistów. Jesteśmy pionierem wdrażającym nowe rozwiązania finansowe i rzetelnym partnerem w biznesie. Dlatego szczególnie doceniam, że miano „Marki Godnej Zaufania” przyznało nam niezależne jury – przedsiębiorcy, którzy na co dzień korzystają z dostępnych na rynku usług i rekomendują sprawdzone przez siebie rozwiązania. Zaufanie naszych klientów i partnerów traktujemy jako ważny kapitał dla naszej przyszłości – to także zobowiązanie, aby wciąż, nieustannie wsłuchiwać się w potrzeby polskich firm i oferować produkty szyte na miarę ich oczekiwań i aspiracji.

 

Najlepsze Produkty dla MŚP

 

26 maja 2017 r. tygodnik "Gazeta Finansowa" wyróżnił Najlepsze Produkty dla MŚP. Idea Leasing została doceniona w kategorii "leasing" za najem dla środków transportu. Najem Idea Leasing łączy w sobie zalety leasingu bez opłaty wstępnej oraz pełną obsługę serwisową pojazdu (przeglądy okresowe, wymiana opon), ubezpieczenie przedmiotu oraz podatek od środków transportu na cały okres umowy, a także produkty dodatkowe (GAP, GanDNA, assistance na terenie całej Europy, GPS). W najmie, w odróżnieniu od leasingu, po zakończeniu umowy przedsiębiorca nie wykupuje pojazdu, a oddaje go wynajmującemu. To wygodny i korzystny finansowo produkt, który umożliwia użytkowanie pojazdu bez naruszania płynności finansowej firmy.

 

PROSPERITA dla Najlepszej Firmy Leasingowej

 

14 kwietnia 2017 r. miesięcznik ekonomiczny „Home&Market” przyznał Idea Leasing nagrodę PROSPERITA dla Najlepszej Firmy Leasingowej, doceniając ponadprzeciętne wyniki uzyskane przez spółkę w 2016 r., jej rozpoznawalność oraz innowacyjność produktową. Na podkreślenie zasłużył fakt, że Idea Leasing jest liderem finansowania w Polsce, stawia na innowacyjne produkty finansowe, wysoką jakość obsługi i elastyczne procedury, które zwiększają konkurencyjność polskich przedsiębiorstw, już od pierwszych dni ich działalności. 

 

Order Finansowy 2016

 

17 marca 2017 r. Idea Leasing po raz kolejny została wyróżniona „Orderem Finansowym” - prestiżowym tytułem przyznawanym przez magazyn ekonomiczny „Home&Market”. Wyróżnieniem uhonorowany został innowacyjny produkt „Happy Miles. Leasing na kilometry” – nowość na polskim rynku leasingowym.  

 

Wśród najdynamiczniejszych firm leasingowych

 

24 lutego 2017 r. w „Gazecie Finansowej” ukazał się ranking „Złota Setka Firm Finansowych”, w którym zestawiono największe instytucje finansowe w Polsce z uwzględnieniem wyników po III kw. 2016 r. Idea Leasing znalazła się w czołówce polskich firm leasingowych zajmując:

 

> 4 pozycję wśród firm leasingowych pod względem dynamiki przychodów (r/r , za kwartały I-III),
> 7 pozycję wśród firm leasingowych wg wielkości przychodu (r/r , za kwartały I-III).

 

2016

 
Firma Przyjazna Klientowi

 

Wyróżnienie tytułem „Firma Przyjazna Klientowi” potwierdza przynależność Idea Leasing do grona firm o najwyższym standardzie obsługi. Warto podkreślić, że godło przyznano na podstawie wyników niezależnych badań satysfakcji przeprowadzonych przez Fundację Obserwatorium Zarządzania. Warunkiem jego otrzymania było przejście szczegółowego procesu badawczego i spełnienie określonych, szczególnie wysokich standardów.

 

Odpowiedzialni w Biznesie

 

Po raz drugi Idea Leasing otrzymała wyróżnienie „Odpowiedzialni w Biznesie” za budowanie bezpieczeństwa transakcji w obrocie gospodarczym i wkład w rozwój systemu wymiany informacji gospodarczej. Tytuł przyznaje Rejestr Dłużników ERIF BIG S.A.

 

Najlepszy Partner w Biznesie

 

Idea Leasing po raz kolejny z rzędu została uhonorowana tytułem „Najlepszy Partner w Biznesie” w kategorii Leasing, przyznawanym przez miesięcznik ekonomiczny „Home&Market”. Spółkę wyróżniono za stworzenie wyspecjalizowanej, spełniającej oczekiwania klientów oferty skierowanej do mikro, małych i średnich firm.

 

Order Finansowy 2015

 

Pożyczka transportowa Idea Leasing została wyróżniona „Orderem Finansowym 2015”, przyznanym Spółce w kategorii leasing przez magazyn ekonomiczny „Home&Market”. Zgodnie z raportem Związku Polskiego Leasingu produkt Idea Leasing był najchętniej wybieranym w segmencie transportu ciężkiego w 2015 roku – za jego pomocą sfinansowano ponad 1,2 tys. ciągników siodłowych i naczep/przyczep.

 

2015

 
Orzeł Polskiej Przedsiębiorczości

 

Statuetka „Orzeł Polskiej Przedsiębiorczości” to nagroda dla najlepszych przedsiębiorstw w swoich branżach, mająca na celu doceniać oraz wyróżniać te podmioty, które mogą być inspiracja dla innych. Przyznane nagrody i wyróżnienia promują najlepszych, pokazują jakość i solidność polskiego przedsiębiorcy oraz przyczyniają się do dalszego ich rozwoju. Jesteśmy dumni, że Idea Leasing należy do grona tych wyjątkowych organizacji.

 

Odpowiedzialni w biznesie

 

Idea Leasing otrzymała wyróżnienie „Odpowiedzialni w Biznesie” za budowanie bezpieczeństwa transakcji w obrocie gospodarczym i wkład w rozwój systemu wymiany informacji gospodarczej. Tytuł przyznaje Rejestr Dłużników ERIF BIG S.A.

 

Najlepszy Partner w Biznesie

 

Według miesięcznika ekonomicznego „Home&Market” Idea Leasing to „Najlepszy Partner w Biznesie” w kategorii leasing! Spółkę wyróżniono za stworzenie wyspecjalizowanej, spełniającej oczekiwania klientów oferty skierowanej do mikro, małych i średnich firm.

 

Firma Roku

 

„Firma Roku” to tytuł przyznawany przedsiębiorstwom, które poprzez nowoczesne produkty, usługi, technologie oraz zarządzanie wyróżniają się na tle konkurencji. Nagradzane firmy działają w oparciu o najwyższe standardy organizacji pracy oraz przy pełnym poszanowaniu norm etyki biznesowej. Organizatorem plebiscytu jest Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiębiorcy.pl

 

2014


Order Finansowy 2013

 

Najlepsze Produkty dla MŚP - Gazeta Finansowa

Firma Przyjazna Klientowi Marka Godna Zaufania 2017 PROSPERITA 2017 dla Najlepszej Firmy Leasingowej

PROSPERITA 2017
dla Najlepszej
Firmy Leasingowej

Certyfikat Odpowiedzialni w Biznesie 2015, 2016

Certyfikat
Odpowiedzialni
w Biznesie
2015, 2016

Najlepszy Partner w Biznesie Home & Market 2015, 2016

Najlepszy Partner
w Biznesie
Home & Market
2015, 2016

Order Finansowy Home & Market 2015

Order Finansowy
Home & Market
2015, 2016

Orzeł Polskiej Przedsiębiorczości 2015

Orzeł Polskiej
Przedsiębiorczości
2015