Jaguar w leasingu 0% - oferta specjalna dla Klientów Idea Leasing

Wybierz Jaguara - rozpędź swój biznes! Wszystkie modele Jaguara w leasingu 0%, nieodpłatna karta holiday unlimited plus i 50% zniżki na zakup kompletu kół! Już dziś skorzystaj z pakietu swoich nowych możliwości.
Więcej >>>
 

Land Rover w leasingu 0% - oferta specjalna dla Klientów Idea Leasing

Wybierz pakiet korzyści – wszystkie modele marki Land Rover w leasingu 0%, nieodpłatna karta holiday unlimited plus i 50% zniżki na zakup kompletu kół! Sprawdź, co możesz zyskać.
Więcej >>>
 

Ładowarki Schäffer z ratą już od 0%

Wybierz pożyczkę lub leasing oraz dogodne okresy finansowania w nowym programie finansowym PASEK Finance i skorzystaj z promocji - raty od 0% na ładowarki Schäffer.
Więcej >>>
 

Naczepy kurtynowe Wielton - dopasuj promocję do swoich potrzeb

Wybierz naczepę kurtynową Wielton w leasingu operacyjnym i skorzystaj z 1 z 2 promocji: Zima bez rat lub Niska rata. Promocja trwa do 31 grudnia 2017 r. lub wyczerpania zapasów.
Więcej >>>
 

Wybierz nowy standard - DAF XF Pure Excellence

DAF XF 480 Super Space Cab Pure Excellence został opracowany z myślą o maksymalnej wydajności transportu. Wybierz nowy standard DAF w programie ESA Finance - rata 1599/ miesięcznie w najmie na 2 lata! Promocja trwa do 31 grudnia 2017 r. lub wyczerpania zapasów.
Więcej >>>
 

Nowoczesna naczepa kurtynowa KÖGEL - idealna naczepa dla Twojej firmy

Wybierz nowoczesną naczepę kurtynową KÖGEL, typ SN 24 P 90/1.100 w programie ESA Finance - rata 395€ / miesięcznie w najmie na 2 lata! Promocja trwa do 31 grudnia 2017 r. lub wyczerpania zapasów.
Więcej >>>
 

Zbiór pewnych korzyści - finansowanie maszyn rolniczych

Sprawdź zbiór pewnych korzyści, które otrzymasz decydując się na finansowania nowych lub używanych maszyn rolniczych w programie finansowym Wanicki Finance.
Więcej >>>
 

Leasing z kartą narzędziową

Idea Leasing oraz Abplanalp proponują rewolucyjny produkt - kartę narzędziową, która pozwala na doposażenie obrabiarki w ramach tej samej umowy leasingu.

Więcej >>>
 

Najem naczep

Najem w Idea Leasing to idealne rozwiązanie dla firm transportowych, które potrzebują powiekszyć tabor na krótki okres (od 24 miesięcy). Rata już od 335 EUR/mies. zawiera: ubezpieczenie, pakiet przeglądów, podatek od środków transportu. Specjalna, maksymalnie uproszczona procedura - wystarczy licencja transportowa lub wypełnienie oświadczenia BIK!

Więcej >>>
 

Sprzęt medyczny

Idea Leasing oraz dostawca Poland Optical przygotowali wspólnie sprytną promocję na finansowanie sprzętu okulistycznego i optycznego marki Nidek. Promocja dotyczy: Tonometru Nidek NT 530P, Autorefraktometru Nidek ARK-1. Rata już od 997 PLN/mies.

Więcej >>>
 

Leasing testerów usterek Bosch

Idea Leasing oraz firma Bosch przygotowali wspólnie ofertę Leasing 0% na testery usterek Bosch KTS wraz z oprogramowaniem. Finansowanie można uzyskać na dowód osobisty bez dodatkowych zaświadczeń.

Więcej >>>
 

 

Firma Przyjazna Klientowi Marka Godna Zaufania 2017 PROSPERITA 2017 dla Najlepszej Firmy Leasingowej

PROSPERITA 2017
dla Najlepszej
Firmy Leasingowej

Certyfikat Odpowiedzialni w Biznesie 2015, 2016

Certyfikat
Odpowiedzialni
w Biznesie
2015, 2016

Najlepszy Partner w Biznesie Home & Market 2015, 2016

Najlepszy Partner
w Biznesie
Home & Market
2015, 2016

Order Finansowy Home & Market 2015

Order Finansowy
Home & Market
2015, 2016

Orzeł Polskiej Przedsiębiorczości 2015

Orzeł Polskiej
Przedsiębiorczości
2015